KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6172436

nr 617 2436

Blandteknik

Signerad LL, Komposition, 21x27

Utrop:

100 kr

Såld:

5.300 kr

måndag 21 december 2009
kl 19:42:04