KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6172436
nr 617 2436
Blandteknik
Signerad LL, Komposition, 21x27
Utrop:
100 kr
Såld:
5.300 kr
måndag 21 december 2009
kl 19:42:04
300 kr
500 kr
550 kr
800 kr
1.600 kr
1.500 kr
2.400 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.900 kr
3.700 kr
6
4.200 kr
7
4.100 kr
7
4.600 kr
6
5.200 kr
7